Wątek: O klasach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 11:10   #17
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Psion, psion, psion... Gdzie się nie obrócić w klasach to... psion. Bądźcie choć trochę oryginalni.
Graliście połączeniem Upadłego Anioła i Mrocznego Rycerza? Ludzkim Rycerzem Burz? Elfim Tancerzem Wojny? Półelfim Magiem Cienia?
Ja tym grałem i bardzo mi się podobało.

Mroczny Rycerz ma premię do ataków podczas walki z przeciwną siłą. W rozwinięciach można wysysać energię, ogłuszać dotykiem, oślepiać słowem, oszałamiać. Nie wspominam o technikach nie znanych zwykłym rycerzom. Tą profesję można rozwijać w dwóch kierunkach: magicznym i fizycznym, przy czym w każdym z kierunków istnieje duża dawka drugiego z nich.
Rycerz Burz ma całkiem sporą władzę nad elektrycznością, którą używa w różnym celu, a podczas burzy, może korzystać z jej siły. Co potężniejszy może ją nawet wywołać, ale to już daleko.
Tancerz Wojny bazuje na szybkości i spokojnie można powiedzieć, że jest "Demonem prędkości", a kiedy wybierze się Elfa, który szybkość ma wrodzoną, tnie przeciwników na plasterki zanim oni zdążą się ruszyć.
Mag Cienia ma władzę nad wszystkimi cieniami. Może je czynić materialnymi, formować pociski, przesyłać wiadomości.

Jest tyle ciekawych klas, które można omówić, a wielu użytkowników LI nie wchodzi tu ze względu na monotematyczność.
Psion to i tamto... Trochę inwencji twórczej. Podzielić się spostrzeżeniami na temat innych klas, bo dyskusja o psionie staje się dla wielu nudna i nieciekawa. Przykładowo dla mnie. Ja nie wałkuję w kółko Elementalisty, chociaż go lubię.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline