Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 18:51   #24
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Martwy jest po raz kolejny powtarzam z technokratycznego punktu widzenia. Sama magya nie definiuje tego i każe używać dwóch sfer dlatego tez stopień śmierci ciała wampira jest kwestią otwartą. Mam martwe serce lecz zużywając krew mogę nim zabić. Mam martwe ciało lecz nie rozpada się. Nie jestem w krainie umarłych, lecz też się ponownie nie narodziłem, jestem poza śmiercią i życiem, jest on przeciw-życiem
Hipotezy nad klatką Kaina? Nieskończone są spory magów. Magia statyczna raczej odpada z powodów jednak jej małej siły, ona nie jest w stanie zmienić fundamentów rzeczywistości. Pozostaje Magya lub moce istot innych niż ludzie. .
Faktycznie zeszliśmy z głównej osi dyskusji.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem