Wątek: O klasach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2008, 23:34   #19
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Co do Maga Cieni to się zgadzam i z jednym (system zdobywania czarów) i z drugim (klimat postaci), ale przecież, żeby się dobrze grało nie musi się grać łatwo
U mnie mało można pogadać o systemach opierających się na mechanice. Wolę storytelling dlatego też nie mogę nic powiedzieć o poziomach ani niczym takim niestety

Binder? Nigdy nie słyszałem. Przybliż trochę, bo chętnie poznam tą profesję. Wydaje się być bardzo interesująca
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline