Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 09:48   #147
Toho
 
Toho's Avatar
 
Reputacja: 1 Toho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znanyToho wkrótce będzie znany
Bez mała można powiedzieć, że Jaś "obwąchał" oba znaki. Niestety ich położenie niewiele mu powiedziało, żaden nie wyglądał na przestawiony lub wstawiony niedawno.

-Piotrek? A skąd wiesz że akurat prawa ścieżka jest właściwa? zapytał Jaś ot tak, sam był przekonany, że prawa ścieżka jest lepsza niż lewa. U niego wynikało to z przemyśleń i słów wilka. Ciekaw był co myśli o tym Piotrek.

- Wiecie co? Myślę, że właściwą ścieżką jest prawa ścieżka. Co prawda na lewą wskazywała świnka, ale chyba pamiętacie co powiedział wielki dobry wilk? W tch krainach nie można nikomu ufać ... Skąd mamy wiedzieć czy te świnki nie próbują ... się na nas odegrać? Wzrok Jasia padł na monetę trzymaną przez Misię.

- Wygląda na to, że gdzie byśmy nie poszli i tak nie będzie zbyt łatwo. Wobec tego po co się narażać dodatkowo na lewej ścieżce?
- Ale dostosuję się do głosu i decyzji większości. Tylko musimy zadecydować szybko i zaraz ruszać. Mam dziwne wrażenie, że coś się tu zbliża ... mam nadzieję, że to tylko wrażenie. Jaś po raz pierwszy podzielił się swoimi odczuciami. Po plecach łaziły mu lodowate mrówki, coś w śrdoku jego jestestwa dzwoniło i błyskało ostrzegawczym czerwonym światłem. Czuł, że im szybciej ruszą dalej - tym lepiej dla nich.

- Masz rację Kuba Dobrze by było znaleźć coś do zjedzenia i picia. Może zanim się dogadamy w którą mamy iść pojadę kawałek w lewo - popatrzę co i jak, jak będzie ok wracam i sprawdzam w prawo. Jakby się co działo - to silniczek w desce działa no i bajurka w nim jest... Jaś popatrzył na Kubę badawczo, a nóż w tym poradniku będzie coś ciekawego.
 
__________________
In vino veritas, in aqua vitae - sanitas
Toho jest offline