Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2008, 21:33   #123
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Arab ucieszył się trafiając miśka w łapę. Nie przewidział jednak, że zwierze uciekając staranuje krasnoluda. Gdy brodacz upadł z hukiem na ziemię, Abrahim uśmiechnął się myśląc iż nic mu nie będzie. Odprowadził jeszcze uciekające zwierze wzrokiem. Gdy miał podchodzić do wozu, aby zobaczyć jak mocno nadszarpnięte były zapasy żywności, spojrzał na przedstawiciela górskiego ludu, który nie raczył się ruszyć. Garnir leżał z zamkniętymi oczami, tak jakby był nieprzytomny, albo - co gorsza - umarł od uderzenia kamienia w potylicę. Czarnoskóry szybko podbiegł do towarzysza, lecz Joseph go wyprzedził.

Człowiek upewnił się, czy krasnolud żyje, po czym otworzył na chwile jego oczy, aby sprawdzić reakcję. Na razie wszystko było w porządku, aczkolwiek należałoby poczekać, aż się obudzi.
- Coś silnie pachnącego? Hmm... W sumie mamy solone śledzie, aczkolwiek one pewnie mało dadzą. Myślę, że chyba musimy niestety poczekać, aż sam się obudzi. - odpowiedział Abrahim na pytanie najemnika. Po chwili dodał jeszcze:
- Nie wiem jaka może być jego reakcja na uderzenie. Choć to krasnal i ma twardą czaszkę, to nawet on może od takiego czegoś oślepnąć, albo stracić pamięć. - Ostatnie słowa zabrzmiały straszliwie poważnie.

- Póki co, niech ktoś pomoże mi wnieść go na wóz. - Rzekł biorąc krasnoluda za nogi...
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline