Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2008, 16:17   #2
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
IMO większość z nas pozdychałaby nie tyle od wybuchów i śmiertelnej dawki napromieniowania, co bardziej z braku przydatnych umiejetności. Dzisiejsi ludzie (w tym, nie ukrywam, ja) nie są przygotowani na takie coś. Większość rzeczy potrzebnych do przeżycia mają podawane na tacy, za którą płacą swoimi ciężko styranymi pieniędzmi. Tak więc po pierwsze umiejętność przetrwania. Po drugie charakter. Większość normalnych ludzi zapewne załamałaby się po takim "ciosie" w nich wymierzonym. Oni tez by nie przeżyli.

Jesli chodzi o moje cechy... Hmm... Na pewno przydałaby mi się moja umiejętność... Heemmm ciężkie pytanie... O tak... Już wiem... Ja chyba mam sztuczkę "Jest zajebiście" Przydatna bardzo.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem