Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 11:36   #1
Hitsugaya
 
Reputacja: 1 Hitsugaya nie jest za bardzo znany
[MKR] Zemsta ucznia


Gdy mężczyzna zauważył tajemnicze postacie jego serce zaczęło mocnej bić a oddech stał się płytki i przyśpieszony.

- Muszę im pomóc.

Powiedział do siebie, po czym użył swych magicznych mocy i za pomocą czaru lewitacji „zszedł” do nieznajomych. Po chwili znów wyszeptał kilka słów i dotknął każdego z was swą laską, dzięki czemu odzyskaliście przytomność. Gdy wstaliście z ziemi i przetarliście oczy waszym oczom ukazał się dziwny widok, którego żadne z was nigdy nie widziało.


Widok ogólny

- Witajcie przybysze z innego świta, mam na imię Clef. Zanim cokolwiek powiecie proszę wysłuchajcie mnie. Na pewno pochodzicie z Ziemi i zastanawiacie się gdzie jesteście? Odpowiedź jest prosta zostaliście przeniesieni do tego wymiaru zwanego Cephiro przez nieznaną mi istotę, jednakże mogę was zapewnić, że nie jesteście pierwszymi ziemianami, których spotykam, ponieważ około 500 lat temu do naszej krainy przybyły trzy dziewczyny, które zostały wezwane przez świętej pamięci księżniczkę Emeroude, aby stały się Magicznymi Rycerzami i z tego, co mi się zdaje wasze przeznaczenie jest takie samo. Od kilku miesięcy nas, mieszkańców Cephiro ogarnął strach i niepokój, którego nie czuliśmy od stuleci, ponieważ pojawił się i zagroził tej przepięknej krainie mag podający się za ucznia Zagato, przez którego 500 lat temu zginęła księżniczka, Emeroude... Mając już trochę doświadczenia wyprzedzę wasze pierwsze pytanie. Faktem jest, iż nie mogę was odesłać tam skąd przybyliście może to zrobić jedynie ten, który was tu przysłał, dlatego proszę pomóżcie naszej krainie. Ja mogę wam przysiąść, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by wam w tym pomóc.

Nagle zapanowała cisza, dochodziły do was jedynie odgłosy natury, która w Cephiro była przepiękna. Kiedy trochę się otrząsnęliście zauważyliście, że Clef czeka na waszą odpowiedź.
_______________________________
Kilka spraw:
1. Proszę abyście pisali:
a) To co mówicie czcionką pogrubioną
b) To co myślicie czcionką pochyloną
2. To w jakiej kolejności teraz napiszecie ustali kolejność dalszego pisania postów.
 

Ostatnio edytowane przez Hitsugaya : 24-03-2008 o 11:39.
Hitsugaya jest offline