Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 13:17   #28
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Wpatrywał się w twarz gospodarza. Nie mógł się mylić. Taki wyraz mieli tylko zawiedzeni ludzie, bardzo zawiedzeni.
Na myśl o tym że elfkę coś łączyło z tym człowiekiem poczuł delikatną igiełkę zazdrości wbijająca mu sie w serce. Czemu na bogów, skoro widział ją tylko raz ?

Na pytanie musiał jednak jakoś odpowiedzieć, a skoro ten ktoś wydawał mu sie uczciwy ? A co tam pomyślał...

- Panie - przerwał na chwilę - nie wiem jak Ci odpowiedziec by nie sprawić Ci bólu. To nie tak że ona nie chce przyjść. Ona - przeczesał czuprynę - nie może... Została aresztowana - wyrzucił jednym tchem.
Widziałem to... Ścigali ją... W ostatniej chwili wręczyła mi wiadomość i adres tego domu, a potem... Potem ją zabrali - dokończył cicho.

Nie miał pojęcia czy robi dobrze czy zle, ale w końcu... robił już wiele głupstw w życiu.
 
Arango jest offline