Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 20:31   #10
Fehu
 
Fehu's Avatar
 
Reputacja: 1 Fehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodzeFehu jest na bardzo dobrej drodze
Dziewczyna wysłuchała waszej wymiany zdań, po czym zrobiła parę kroków w stronę frontowych drzwi. Zatrzymała się przed wami, skłoniła leciutko i powiedziała:
- Nazywam się Sophie. Miło mi was poznać - zatrzymała się na chwilę, po czym kontynuowała, zwracając się do Haku - Miasto Królów? Nigdy nie słyszałam... - następnie odezwała się do druida - Z zewnątrz? - zachichotała - tu wszyscy są z zewnątrz - po czym puściła do niego oczko. Wciąż uśmiechając się pogodnie ruszyła do wyjścia, a w drodze rzekła jeszcze:
- Ja muszę teraz iść po zakupy, ale Lys chętnie was oprowadzi i z jeszcze większą przyjemnością odpowie na wszystkie wasze pytania - ostatnie zdanie wypowiedziała z nutką ironii w głosie. Rzuciła wam pożegnalny uśmiech i otworzyła solidne, drewniane drzwi. Machinalnie, korzystając z okazji, wyjrzeliście na zewnątrz. Ku waszemu najgłębszemu zdumieniu zniknęła gdzieś zrujnowana aleja Fiorentinnu, a zamiast niej ujrzeliście skąpaną w przedpołudniowym słońcu, brukowaną uliczkę. Po drugiej stronie ulicy stały eleganckie kamieniczki, a drogą przechadzali się roześmiani ludzie. Nie było żadnych śladów wojny i bynajmniej miasto to nie przypominało Miasta Królów. Kiedy w końcu drzwi zamknęły się, a Sophie zniknęła za zakrętem, odwróciliście głowy i spojrzeliście po sobie. Z tego co zrozumieliście, dziewczyna zaprosiła was do środka...
 
Fehu jest offline