Wątek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 20:49   #38
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Zastanawiałem się kiedy dojdzie do tego, że Geralt to Geralt.
Oczywiście, że tak i dlatego to dobrze, że nie możemy zrobić nim co chcemy i nadal prowadzimy postać podobną do książkowej.
Nie chodzi mi o to. Po prostu ograniczanie odpowiedzi do "Tak" "Nie" jest konieczne.
Jestem przekonany, że dałoby się rozbudować te dialogi w taki sposób, że opcji byłoby więcej i nie łamałyby koncepcji Geralta z książek.
Po prostu nie lubię takiej mało interaktywnej formy prowadzenia rozmów. I tyle.
Lubię decydować o tym co faktycznie chcę powiedzieć i o tym jak dana postać ma mnie odbierać i uważam, że mimo ograniczeń książkowych, dałoby się to rozwinąć.
Natomiast nie da się zaprzeczyć, że wybory w Wiedźminie to nowa jakość w cRPGach. Nadal podsumowanie tego odpowiednim filmikiem nie podoba mi się, jednak nie da się zaprzeczyć, że jest to bardzo mocna strona tej gry.
Oddanie specyficznego klimatu książkowej Wyzimy także jest świetne, a system walki całkiem niezły (chociaż nadal wolę schemat podobny do KotOR).
Po prostu nie podoba mi się zbyt duże ograniczenie swobody w kreowaniu postaci. Zbyt duże nawet jak na oczywiste ograniczenia.
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem