Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2008, 23:20   #17
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Patrzył obu, i wtedy przypomniał sobie o chłopcu, właściwie on przypomniał o sobie sam wychodząc z kąta. Sarilo naszła pewna myśl (Spróbować nie zaszkodzi).
-Jak Ci na imię- skierował te słowa do chłopca jednak oprócz niego nikt nie mógł ich usłyszeć. Jeśli chłopiec jest pół-kotem istnieje szansa że Druid może się z nim komunikować, tak jak z innymi zwierzętami.
-Nie obawiaj się mnie nie zamierzam cię skrzywdzić, spróbuj mi odpowiedzieć-
Avenzuz nie ruszał wargami ani nie patrzył na chłopca, ten zaś w założeniach miał usłyszeć głos w głowie. Problem polega na tym że nie wiadomo w jakiej części jest on zwierzęciem i czy jego organizm jest w stanie odebrać taki sygnał.

Druid nie zamierzał zaczynać rozmowy, lubił ludzi jednak wolał kiedy rozmawiają między sobą.Wolał zapytać o to co go nurtuje kiedy inni już skończą. Najbardziej zaciekawił go fakt że owa Lys jest ów Lynxem.
(Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać). Kiedy zobaczył jak ten gnojek reaguje na kotołaka, mały włos nie wybuchł i z trudem opanował emocje oraz wyraz twarzy. To w końcu po części dzikie zwierzę a tych poprzysiągł bronić.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline