Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 12:06   #605
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
No to do lasu wiara! Tylko teraz niech każdy stara się wpasować nawet w błędy. Jeden z moich graczy (nie Ty Ksecie) potrafił zawsze świetnie dopasować się do moich poczynań, niczego nie musieliśmy opracowywać, po prostu zastanowiliśmy się i ruszaliśmy do akcji, jeśli jeden popełnił błąd drugi ten błąd prostował. Jak myślicie dlaczego Skorpion popędził za krwawym śladem? To co się potem stało jedynie mnie upewniło, że to Skorpion będzie musiał się dopasować do reszty i poprawiać błędy. Wiem jak gra Kset więc wiem czego mogę się spodziewać, a nie jest to dopasowanie się w akcji, a dbanie o swój tyłek (przynajmniej tak zawsze było, może teraz coś się zmieniło). Zapamiętajcie, że w Shinomen nie będzie specjalnie czasu na przedyskutowanie, jaki plan jest lepszy, aby nasze postacie przeżyły będziemy musieli działać i to szybko, a nalepiej genialnie. Dlatego proponuję na pw toczyć rozmowy, a w poście jedynie wkleimy nasze decyzje (wiem będziemy oszukiwać naszego MG ale jeśli niczego nie dostrzeże to dobra nasza )
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline