Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2008, 22:55   #607
Wellin
 
Reputacja: 1 Wellin ma wyłączoną reputację
Wypada chyba na reklamę nie czekać, wystawić kudłaty łeb zza węgła i przyznać się bez bicia. Popełniłem ten plik. A popełnienie jednego czy dwu kolejnych jest w bliskich planach.

Cieszę się, że się Wam podoba.W przypadku poprawek jakowychś, błędów zauważonych czy innych takich paskudów, dajcie znać gdzie co (i jak duży młotek na to potrzebny).

Jak się pewnie możecie domyślić. prócz wątku ‘fukuoru,abishai,manji’ gotowy do wklejenia na stronę jest tez wątek ‘hiroshi’. Obce paskud jeden pracowity i przewidujący, jak się dowiedziałem prowadzi na bieżąco wordowskie teczki każdego gracza i skrzętnie gromadzi całą dostępną twórczość i (co gorsza) tfurczość. Zgroza! A najgorsze, że lustracji się nie przewiduje!


Swoją drogą kawałek posta zapostowany – z nowym wizerunkiem. Trochę nie taka twarz, ale lepsze to, jak myślę, od poprzedniego zdjęcia.

Cytat:
Jeśli wszyscy zostaną uprowadzeni, ojciec Fukurou wzięty szantażem, a misje niewykonane?
Ech, też się boję o ojca Hiroshi. Bardziej nawet niż o brata. Naritoki jest osobą ważną, ale politycznie nie posiadającą jeszcze większego znaczenia. Naoto natomiast jako osoba publiczna wystawiony jest na cel. Heh, tyle, że gdyby przyszło co do czego, Hiroshi miałby tą relaksującą świadomość, że on sam, może zhańbić rodzinę, ale wrogom trudno będzie wykorzystać go do tego celu przez porwanie, szantaż czy dezinformację – nie z takimi stosunkami rodzinnymi jakie panują w tej rodzinie. (Tammo-san, proszę, proszę, nie traktuj tego jako wyzwania!) Swoją drogą ciekawe na ile targetowanie rodzin przez owego tajemniczego przeciwnika będzie motywem łączącym postacie.


ps. Obce też paskud - i do tego obcy taki jakiś! Jak oceniacie rozmiar potrzebnego młotka? Hmmm?
 

Ostatnio edytowane przez Wellin : 25-03-2008 o 23:07.
Wellin jest offline