Wątek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2008, 16:52   #90
Aveane
 
Aveane's Avatar
 
Reputacja: 1 Aveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumnyAveane ma z czego być dumny
Eltharion, gra mnie nie odpycha. Mnie odpychają ludzie, którzy w to grają.
Zgadzam się z Gettorem całkowicie, ale mam jedno pytanie: Ty tam rozpoznajesz orki? Bo dla mnie tam pixel pixelowi równy... Tylko kolory są inne. 12 najładniejszych odcieni rozpoznawanych przez człowieka.

Cytat:
Napisał Ashkael
cohen, nie zgodzę się z tobą. Fakt, także grałem w Tibię (przez 2,5 roku), i nie uważam jej za najbardziej prymitywną grę. Spójrz na Runescape i tego typu gry.
Chciałbym nawiązać do wypowiedzi kolegi zbanowanego. Niestety już mi na moje pytanie nie odpowie, ale może zrobi to kto inny.
Co w takim razie jest najbardziej prymitywną grą? Już stare dobre Asteroids jest o niebo lepsze... A jeśli uważasz RS-a za grę bardziej prymitywną od Tibii, to współczuję. Nie uznałbym tej gry za bardziej prymitywną od tej, na której temat toczy się ta dyskusja z kilku powodów:
- skille inne niż magic, def, attack
- questy polegające na czymś innym niż samo zabijanie
- GMi wymierzający kary za łamanie regulaminu i wymogów netykiety

Wystarczy? Dlatego pytam? Gdzie w RuneScape większy prymitywizm?
 
Aveane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem