Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2008, 14:26   #68
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Harv - według mnie to nie wyjaśnia tego, dlaczego jedzą mięso, a nie tylko mózgi. Szczerze mówiąc, w tym fragmencie też nie jest to wyjaśnione co może nas sprowadzić do tego dlaczego to mięso jedzą (bo zauważ sam mózg, nawet zmutowany funkcjonuje wyłącznie biernie, bo nie ma jak się poruszać czy cokolwiek innego). W zasadzie możemy grać z zombie jedzących ludzi z niewiadomych powodów - wirus stanie się bardziej tajemniczy.

Nami - pomysł z zombie-biedronką jes niezły :P Ale ten o psach to nie wziął się z Jestem Legendą, tylko sobie pomyślałem (co jest dość rzadkim przypadkiem) - a jeśliby tak postacie zamknęły szczelnie mnóstwo zombie w jakimś budynku no to poczują się bezpiecznie. I wtedy zaskoczą ich psy zombie - bardzo duża prędkość, ale słaba zwrotność. To zmusi do szybkiego myślenia (nagły zwrot akcji).

Dostosowałem mają KP do USA, bo wychodzi na to, że będziemy tam grać.
 

Ostatnio edytowane przez Marok : 29-03-2008 o 14:31.
Marok jest offline