Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2005, 17:54   #122
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Białogłowa

Zarumieniła się jak jabłuszko i spuściła główkę. Gdy usłyszała o tym, że powinna udać się na spoczynek podniosła głowę:
- Ale tu nie ma co więcej radzić. To musiała być ta wiedźma, to ona skrzywdziła mojego ojca! Prosze, zróbcie coś z nią... Ja tak bardzo sie jej boję! Idźcie do wiedźmy i... I zabijcie ją - znowu zaczęła szlochać i patrzeć z nadzieją w oczach to na Angusa, to na Ven, to na innych z drużyny. Jednak reszta wydawała się być mało zainteresowana całą sprwą... poza czarodziejem, który bardzo głęboko się zamyślił i wydawał się być wręcz nieobecny duchem w swoim ciele.


Venefica

- Pewnie zgubił się w zamku. Chociaż wcale taki duży to on nie jest... - podeszła do Białogłowy i położyła jej dłon na ramieniu - Uspokój się proszę... Płacz nic tutaj nie da. Zobaczymy co da się zrobić w sprawie tej wiedźmy. Obiecuję ci, ze nie wyjedziemy stąd, dopóki nie dowiemy się co się dzieje...

Ven spojrzała na Angusa - Czy możesz mi powiedzieć jak się tutaj dokładnie dostałeś? I czy to królestwo było celem Twojej podróży? Widzisz, mam niestety pewne przeczucie, że nie jesteśmy tutaj przypadkiem...
 
Milly jest offline