Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2008, 09:48   #12
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Widząc bibliotekę, Shadow obejrzał ją dokładnie. Zobaczył jej plan przodu i boków budynku. Wszedł do środka biblioteki gdzie od razu zobaczył jakiegoś człowieka podchodzącego do niego, lecz zamiast zacząć rozmawiać Shadow chce uciec i nie skonfrontować się z jegomościem. Wiedział, że ten będzie chciał się pytać o wiele rzeczy.

Shadow czmychając z biblioteki wraca w okolice bazy z porażką. Ale wie że w bibliotece jest wiele informacji które mogą się przydać całemu zakonowi.

"Ciekawe jakie informacje zdobyli pozostali, jestem bardzo ciekaw" - pomyślał idąc w stronę bazy z posępną miną. Musiał kupić coś do jedzenia dla niego i kotki, ale to za jakiś czas...

[ukryj=Dreak]Mam nadzieję że anonimowość wróci mi do 100%[/ukryj]
 
Maciass0 jest offline