Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2008, 10:43   #35
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Cały upocony Kane wracał do celi z nadzieją na szybkie umycie sobie twarzy i położenie się na łożku, aby odpocząć po meczu w kosza. Był ciężki i wykończający. Kane stracił wiele energii, ale był zadowolony że jego całe ciało pulsowało z wymęczenia.

"Jutro też tam wrócę i będe coraz lepszy, muszę..." - myślał.

Patrzył się po innych z jego celi. Widzę, że nic dzisiaj nie robili, bo mają dziwne miny - szara masa. Dziwił się, że nikt na nich nie patrzy. Nikt nie zwraca uwagi na ich ruchy, czyny i powrót do celi. O! właśnie dochodzili do celi. Kane wszedł pierwszy i zamurowało go.

"Totalna demolka" - pomyślał a zobaczył poniszczone prycze, podarty koc i opluty kibel. Nasza cela została zniszczona. Do tego ci przeklęci strażnicy którzy kazali im posprzątać celę. Kane razem z Wacko podnieśli jedne łóżko a Oko i Zero drugie znajdując mały prezent w postaci kota.

"O kurwa, to z tego tak tu śmierdzi." - pomyślał schylając się i zobaczył napis na karteczce:

Nie każdy kotek zdąży uciec na drzewo.

"Nie każdy kotek zdąży uciec na drzewo." - pomyślał - "Dziwne, dziwne..."

Wyrzucił kota przez kraty pod kątem aby poleciał jakąś odległość od celi wcześniej biorąc kartkę, a potem usiadł na pryczy i powiedział do innych:
- Słuchajcie, nie wiem w co pogrywacie, ale ja chcę żyć, więc jak mam przez was zginąć to ja dziękuje. Nie pakujcie się od razu w kłopoty, pamiętacie co wam mówiłem, nasz plan? No więc powoli, aż do sukcesu.

- Co robiliście cały dzień? - zapytał się - Bo ja byłem po naszym rozstaniu na boisku i grałem w kosza z braćmi, widziałem jak te typy ze stołówki kręciły się wokół. - powiedział - A i jeszcze jedno, nazywam się od teraz Jamal
 
Maciass0 jest offline