Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2008, 21:56   #140
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
On mówi co myśli! Już go lubię! Wreszcie jakiś w miarę normalny człowiek.. mam nadzieje.
Zrobiłam sobie dłonią daszek nad oczami tak że nie widziałam jego i zaczełam sie śmiać:
-pomyślałam dokładnie to samo kiedy usłyszałam swoją wypowiedź. W myślach brzmaiała o wiele wiarygodniej - Spojrzałam na niego i uśmiechnełam się - ale najwidoczniej głupie rozwiązania działają najlepiej skoro nadal tu stoisz.

Powoli spoważniał i poprawił rękawiczki. Musiało mu coś w nich przeszkadzać.
- Jesteś bezpośrednia. - spojrzał na ciebie z ukosa. - Napewno nie stąd. Może... - przymrużył oczy i przyjrzał się dokładnie twojej twarzy. - Z Avalonu? Śmiejesz się podobnie jak moja znajoma, która właśnie pochodzi z tej magicznej ziemi.
Miał matowy, ciepły głos. Bardzo przyjemny.

-Tak bardzo widać? - spojrzałam w sufit. Nigdy nie potrafiłam patrzeć mężczyznom w oczy podczas rozmowy chyba ze ziałam nienawiścią, ale wtedy mój wzrok mordował. Teraz nie chciałam zabić sympatycznego rozmówcy więc sukcesywnie unikałam jego wzroku. Westchnełam i uśmiechnełam się -przepraszam ale od tej jakże ..przytulnej- żeby nie powiedzieć dusznej i odrażającej- atmosfery zaczynam powoli głupieć.
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett
alathriel jest offline