Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2008, 22:44   #12
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Fakt Gettor, na zlotach forumowych pijemy tylko kefir, a żeby już nieletni piwa się napił to mowy nie ma

Nie rozśmieszajcie mnie, bo świetoszkowatości nie znoszę.

EDIT Bo to w sumie nie do Ciebie było Gettor tylko "święte oburzenie" Redki mnie rozbawiło.


A ja znalazłem relacje osób chwalących Pyrkon, bogactwo programu i ciekawe prelekcje min "Sztuka wojenna Średniowiecza" i "mity naukowe" pana Cholewy (tłumacz Pratchetta) - za relacją uczestnika z jednego forów.

Co do toalet - to raczej, a nawet na pewno nie wina organizatorów tylko kultury (a raczej jej braku) uczestników.

Tak, że w relacji brak mi obiektywizmu nieco (rozumiem że można być niewyspanym i mieć o to pretensje, ale akurat ten zarzut wydaje mi się naprawdę błahy - wysypiam to sie w domu a nie na Pyrkonie ) i wydaje mi się ona mocno jednostronną.
Ale rozumiem że Redka przekazała nam tylko swoje odczucia nie kusząc się o opisanie nam całości.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 30-03-2008 o 23:58.
Arango jest offline