Wątek: Królestwo
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2008, 17:34   #10
mjl
 
mjl's Avatar
 
Reputacja: 1 mjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwumjl jest godny podziwu
Cytat:
Napisał wojto16 Zobacz post
1. Powiedz mi gdzie ja pisałem, że takich wampirów nie ma. Po prostu napisałem, że o takich nie słyszałem (i to prawda). Czytanie ze zrozumieniem się kłania. I nie opieram się na Dungeons & Dragons. Rozwoju postaci niemal w ogóle nie będzie. Walka będzie bardziej realistyczna (czyli jak walczysz samotnie to nawet 2 przeciwników moze stanowić dla ciebie problem). I jak już pisałem walki będzie niewiele (chyba, że gracze ją rozpoczną).
Ad.1 Masz rację, niedokładnie przejrzałem to, co nabazgrałeś.

Cytat:
Napisał wojto16 Zobacz post
2. Właśnie nad tymi opisami pracuję. Jeszcze dzisiaj dodam te informacje.
Ad.2 Warto poinformować o tym graczy.

Cytat:
Napisał wojto16 Zobacz post
3. A mi to pytanie dalej wydaje się być śmieszne. No, ale dobra. Będę czekać na wpisy wszystkich graczy zanim dam kolejnego posta. Jednak jeśli jacyś będą za długo zwlekać nie zawaham się dać go wcześniej.
Ad.3 Odnośnie punktu 3... W 2 i 3 zdaniu streściłeś rolę MG. - Jestem pod wrażeniem.
 
__________________
Idzie basista przez ulicę, patrzy a tam mur przed nim. Stoi przed nim i stoi, a wkrótce mur się rozwala...
Jaki z tego morał?
"Albo basista jest głupi albo niedorozwinięty."
mjl jest offline