Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2008, 16:40   #109
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Prawa miejskie? Może być ciekawie. Ludo poniósł swoją broń, zapiął pas, sztylet włożył do pokrowca. Już miał iść, gdy przypomniały mu się słowa strażnika:

Ostatnio próbują dostać się do miasta. Nie wiemy co knują ale tak robią.

Kto próbuje dostać się do miasta? - zapytał Ludo.
Byłem w wielu miejscach, ale takie kontrole nie zdawały się za często. Zazwyczaj tylko wtedy, gdy działo się coś niedobrego...

Na dłuższe rozważania niziołek nie miał po prostu siły. Chciał jak najszybciej znaleźć się w "Płetwie kaszalota".

Krasnoludy rozmawiały w swoim języku. Z początku Ludo się przysłuchiwał, ale szybko straciło to dla niego sens, ponieważ nie rozumiał ani słowa.
Usłyszał pytanie do siebie:

- A ty Ludo lubisz strzelać z procy? Bo słyszałem, że niziołkowie są w tym mistrzami.

Jak każdy niziołek. To swego rodzaju, nasz sport narodowy. Ja jednek preferuję rzucanie sztyletami, czego nauczyłem się, gdy występowałem w cyrku.

Ludo cały czas wypatrywał karczmy.
 
maciek.bz jest offline