Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2008, 20:36   #148
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ha! Czułam, że on może wiedzieć o tym spotkaniu, przecież inaczej nie pytał by akurat o niego. Tak, kłamstwo ma zawsze krótkie nogi. William twierdzi, że jestem szczera, ale czy sam jest szczery? Na ile mogę mu ufać? To, że mówi, że jest od Call'a nic jeszcze nie znaczy. Ciekawe jak rozwinie się ta znajomość.

Rzuciłam okiem po sali. Nico i Izabel nadal byli razem, mogli liczyć na swoje wsparcie. Chciałabym wiedzieć jak najlepiej postąpić. Ale raz się żyje, a kto nie ryzykuje ten nic nie ma. Do dzieła Jenifer.

- Panie Moorhous, dlaczego skoro chce pan rozmawiać z naszą trójką, nie zrobił pan tego od razu? Oczywiście możemy iść do pana Castelano i panny Review. - odpowiedziałam. - Co zaś się tyczy naszej znajomości, czas pokarze jak się ona potoczy.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline