Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2005, 19:15   #409
xpiotras v2.0
 
Reputacja: 1 xpiotras v2.0 ma wyłączoną reputację
Proszę bardzo - podaję napoje i siadam przysuwając sobie krzesło. Myślę sobie, że nie lubię szpitala, nie lubię tego zapachu, nie lubię jak ktoś umiera ale orzeźwiająca Pepsi z lodówki jest w stanie to wszystko wynagrodzić.

Czas podsumować to co wiemy, może Ania czegoś mi nie powiedziała - zwracam się do miłych pań - Ja też widziałem tą poświatę, może to Maciek? Ostatnio przecież kontaktował się z naszym wymiarem. - Mam nadzieję że następne przekazy będą bardziej komunilatywne, bo na razie nic nie wiemy.

Ja wiem tyle,że istnieje bardzo uzasadnione podejrzenie, że Maciek nie umarł sam, że nie ma na to na razie żadnych dowodów, że musimy je znaleźć. Trzeba przetrzepać jego rzeczy przy okazji zabierając je z mieszkania, następni lokatorzy z pewnością je wyrzucą. Nie wiemy skąd ta kaseta, co na niej jest, nie wiemy co się stało tak naprawdę z Robertem, dlaczego miał wypadek, o co chodzi z tym lekiem na wrzody. Czas na działanie, myślę, ale od czego zacząć?

- Jeśli coś przeoczyłem, proszę mnie sprostować. Zamieniam się cały w słuch - mówię.
 
xpiotras v2.0 jest offline