Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2008, 23:10   #17
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Kurde dopiero teraz widzę temat a szkoda. Byłem na konwencie i nie mogę powiedzieć że wypadł źle. Właściwie jak na mój gust wypadł świetnie.

Co do kibli to nie będę sie wypowiadał - kultura uczestników...

Sali faktycznie do grania nie było ale kwestia tego, że było za mało miejsca na tyle ludzi. Rok temu ponoć była jedna trzecia tego co na tym PYRKONIE. Nie było gdzie spać... Ja tam co prawda spałem na korytarzu i miejscówka była przednia. Bo nie było hałasu, brudu, smrodu, jak we wszystkich salach do spania. Żal że nie było miejsca do grania. 'Prowadziłem' horror sesję. Zabarykadowaliśmy się ławami w szatni przed prysznicami - jedyne wolne miejsce tej nocy. Co prawda intruzów nie mieliśmy ale co chwila się ktoś dobijał i w końcu zrezygnowałem z poprowadzenia całej sesji.

Więc tylko ten minus mogę zarzucić - brak miejsca.

Natomiast punkty programu były bardzo świetnie (bo było ich dużo). Był duży rozstrzał, od extremalnie beznadziejnego (pierwsza prelka na jaką trafiliśmy), do czegoś naprawdę profesjonalnego ("od systemu autorskiego do profesjonalnego" człowieka od KLANARCHII).

Organizacja niektórych punktów programu mi się nie podobała. Jak chociażby koncert harfowy 'Maskot'. Chociaż sam występ wspominam bardzo dobrze.

Ogółem za rok się pewnie zjawię, ale cholera chciałbym zagrać też sesję... no cóż sesje zostawiam w domku...
 
Diakonis jest offline