Wątek: OTowy Hydepark
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2008, 13:26   #24
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Ysz... No cóż, życie... Ale atrakcje w stylu wróżenia z kart, kryształowej kuli, gier zręcznościowych itd. typowych dla jarmarku i cyrku można by IMO zorganizować, zawsze sposób by zwabić ludzi do siebie i napędzić klientelę do innych form działalności. (mam napad weny twórczo-organizacyjnej i teraz trochę będę sypał pomysłami )

A co do zdeklarowanej pomocy w zakupie ASG... Shafa możesz polecić coś małego, wytrzymałego, skutecznego a przy tym w miarę taniego? Nie mam zamiaru paradować z wielka armatą ale jakiś zgrabny pistolet mógłby sie przydać.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 06-04-2008 o 13:29.
Durendal jest offline