Wątek: Dziecię Chaosu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2008, 14:47   #33
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Przestań się tłumaczyć!!Lili usiadła naprzeciwko Jeremiła. – Ja również chcę się wydostać z tego jakże pięknego miasta. – Ironia w jej głosie była aż nadto wyczuwalna.
Nawet nie masz pojęcia jak bardzo chcę. Dużo zrobiłabym, żeby opuścić tę część kontynentu. Pomyślą ze smutkiem.
Statek. Tak. Doskonała droga ucieczki. – Mówiła bardziej do siebie niż do mężczyzny. – Jest tylko mały problem. Nie wiem jak ty, ale ja znam podróże statkiem tylko z punktu widzenia pasażera. A co z załogą?? Sam chyba nie dasz rady prowadzić takiego kolosa?? -
Nawet na trzeźwo, dodał w myślach z wyrzutem.
Osobną sprawą jest ta cała blokada. Nie wypuszczą nas ot tak sobie. Zapewne wielu próbowało. – Tu zamilkła na dłuższą chwilę.
A gdyby tak?? Tak czysto teoretycznie?? Przecież nikt nie musiałby wiedzieć. W końcu Jeremił jest pewny swojej wygranej. Teoretycznie!! Tylko co stanie się gdy on przegra?? Sama nie wiem co robić. Rozmyślała tak, zapomniawszy, że w jej pokoju jest pijany kislevczyk.
Rozmarzyła się o swojej rodzinie. Tak wiele by dała, żeby ich znowu zobaczyć. I tak niewiele mogła zrobić, bo to osiągnąć.
Po jakimś czasie wróciła do rzeczywistości.
Może pójdziemy jednak obejrzeć tę egzekucję?? Jesteś w stanie?? – Przyglądała się uważnie mężczyźnie.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline