Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2008, 16:22   #58
Vivan
 
Vivan's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetnyVivan jest po prostu świetny
Ja jestem z Tobą rzuciła Katlin, gdy w ręce miała już rapier gotowy do walki.
Nie patrząc na resztę towarzyszy podbiegła do wstającego przy stoliku obok mężczyzny, szybkim ruchem przecięła mu plecy, gdyż chybiła jednak mężczyzna krzyknął z bólu uginając kolana. Wtedy dziewczyna mocnym uderzeniem nogi kopnęła go w twarz i wbiła rapier głęboko w serce.
Kurwa, wyszłam z wprawy, żeby tak chybić i jedynie przeciąć plecy- pomyślała zdziwiona.
Jednak szybko wróciła do rzeczywistości, gdzie wala toczyła się dalej. Szybkimi ruchami rapiera, Katlin starała się przedostać na drugą stronę karczmy.
Gdyby tylko wyjść z tego pomieszczenia i uciec gdzieś dalej. Ale gdzie jest reszta! Angarad sam nie jest w stanie walczyć. Nadzieja jedynie w Nicole, że zechce mu pomóc po wszystkim co usłyszała. - pomyślała Katlin.
Po czym rzuciła sie w wir walki, w karczmie pełnej wrogów....
 
__________________
Bogowie wiedzą, że śmierć jest nieszczęściem. Inaczej chętnie umieraliby sami.
Vivan jest offline