Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2008, 18:51   #578
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
- Thomas!?
Pojawiła się kolejna wizja. A potem Tev spadł z nieba nieopodal Thomasa. Kissi wrzeszczał, tupał, biegał. Kejsi była absolutnie zagubiona.

- Thomas!!! – Kejsi skoczyła ku rannemu.
Tego jej uczyło Światło. Zawsze pomagać potrzebującym. Zawahała się jednak. Thomas atakował drużynę w świątyni przybycia, teraz zniszczył jej żywiołaka!
Po czyjej stronie w końcu stoi!?
Świetlista włócznie nie zabiła go jednak, więc chyba ma w sobie jeszcze coś z Bieli! Może da się go uratować! Nauki Światła były zbyt silnie zakorzenione w duszy Kejsi, chimerka nie mogła patrzeć bezczynnie na cierpiące istoty.
- Puść go włócznio, puść, puść! – Kejsi starała się wyjąc włócznię, ale nie dała rady.

Wrócił Kissi i niespodziewanie złapał chimerkę za rękę, odciągając ją od Thomasa.
- Zostaw go, jest przeklęty!!! To Upadły Anioł!
- Co!? Skąd wiesz!?
- Spójrz na niego!
- Skąd wiedziałeś, że to Anioł, a nie Averon!? – przeraziła się Kejsi. – Kto ci powiedział, że Anioły istnieją!? Przecież one pochodzą z innego wymiaru!
- Czytam dużo ksiąg – odparł niewinnie Kissi. – Nie daj się im zwieść, Upadłe Anioły nie są wierne Bieli! A Waldorff? Mówił… ci, o tym strasznym czynie, którego dokonał, w związku z pewną cenną księgą? Wiesz, kim naprawdę SA Tacy Jak Oni?! Ja wiem, Kejsi, chcę cię przed nimi ustrzec! Nie słuchaj ich, chodź ze mną!

Chimerka była w rozterce. Co robić!?

[media]http://www.youtube.com/watch?v=BOZ6uGy_HkA&feature=related[/media]
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline