Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2005, 05:50   #226
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Aurora & Alter

Ok. To jest wyśle przodem znajomego. Przedstawi się jako Alter. Ja dołączę do was w "Gniewie", ale troszkę później, poczekajcie na mnie. Do zobaczenia. Odłożyła słuchawkę. Alter, wies gdzie jest ten cały "Gniew"? zapytała. Spojrzał na nią z lekkim wyrzutem. Krew nadal ciekła z policzka. Wyglądał dość zabawnie, gdy przechylał głowę tak, żeby dał radę sięgnąć do niej językiem. Znowu wysyłasz mnie przodem? Mogłaś załatwić swoje sprawy wcześniej. Siorbnął niechcący. Ale się polało.. mniam. Zaliż mi to cholerstwo i idę. Znam w "Gniewie" barmana, załatwiłem mu parę rzeczy.
Mlask "powiedziała" do siebie Aurora, biegnąc po dachach różnych budynków w stronę mieszkania Angeli. Gdy znalazła sie przed jej drzwiami, zawahała się. Cholera, przecież ona śpi. No dobra. Zapukała cicho, ak, żeby jej w razie czego nie zbudzić..
Alter dosiadł swoje skoczne enduro. Odpalił silnik i ruszył do "Gniewu". Dotarł na miejsce, starając się nie przekraczać dozwolonej prędkości o więcej niż 15 mph, zabezpieczył motor i wszedł do lokalu. Podszedł do barmana, przywitał się. Czy ktoś nie czeka tu na mnie? Na przykład pewien.. Ernie?
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline