Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2008, 20:41   #583
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Rith widocznie był na granicy wytrzymałości psychicznej - już na pierwszy rzut oka było widać, że nie był gotowy by stać się panem mgieł. Nowe zadanie i odpowiedzialność, jaką niosło ono za sobą przerastały jego ograniczony umysł powodując to, w jakim był teraz stanie. Zastanawiająca była jednak jego reakcja na wspomnienie mistress. Najwyraźniej bał się jej! Była to kolejna z jego słabości, którą w godzinie próby będzie mógł wykorzystać przeciwko niemu, zwłaszcza że ze słów demonicy wynikało, że mu sprzyja. Teraz jednak był ważniejszy problem - pentagram w którym był uwięziony. Jego towarzyszka, którą wywalczył z elfim pomiotem wpadła na świetny pomysł. Astaroth uśmiechnął się do siebie widząc jej przebiegłość i postanowił podjąć jej grę. Żeby to jednak lepiej wypadło, używając transu podyktował treść rozmowy demonicy, zanim wypowiedział pierwsze słowa na głos. Lewą ręką dobył szabli i pozwolił, by pokryła się płomieniami - niech światło jego chaosu zrodzi nowe cienie i pomoże zmylić Kissiego

Gdy demonica, udająca Kejsi krzyknęła jego imię, a twarz ,,wybawiciela" pojawiła się w klapie Astaroth wyciągnął szable kierując ją w stronę ,,Kejsi" i zanosząc się śmiechem odpowiedział

- Nie wołaj daremnie o pomoc! Kissi właśnie teraz jest wodzony za nos przez kopię, którą dla niego stworzyłem! On nie ma pojęcia, że tu jesteś... nikt nie ma pojęcia! Nikt ci nie zdoła pomóc!
- Ale jemu się uda! Zobaczysz, zobaczysz! Kissi tu przyjdzie i mi pomoże!
- Jesteś naprawdę aż tak głupia? Teraz pewnie jest już daleko, będąc pewny że jesteś przy nim! Nigdy nie zrozumie, że go oszukałem!
- Ale.. ale...
- To już koniec. Stąd nie ma ucieczki
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline