WÄ…tek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2008, 18:45   #588
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Kejsi była zachwycona widokiem małych latających węży. Przypominały piękne świecące motylki i zostawiały za sobą smużki błyszczącego pyłku!

- Jakie są piękne, piękne, piękne! - zawołała. Miały też ładne głosy, chociaż zabawnie było usłyszeć śpiewającego węża i chimerka chichotała zamiast podziwiać ich piosenkę.
Kiedy zobaczyła Waldorffa, Barbaka i drowa ucieszyła się, że nic się im nie stało. Bała się, że piorun trafił w końcu któregoś z nich, najpewniej Barbaka, bo był najwyższy, najsolidniejszy, i miał na sobie metalową zbroję , a do tego stale się modlił co mogło nie podobać się komuś z demonów. W końcu pioruny były fioletowe.
- Hejaaa to ja! - zawołała

Piękny widok jeziora bardzo ucieszył Kejsi i pozwolił jej choć na moment zapomnieć o Kissim, rannym Thomasie i zdradzie Astarotha.
Płaczący mężczyzna na brzegu wzbudził jej litość.
- Heja, jestem Kejsi!- przywitała się. - dlaczego płaczesz!?
Okazało się, że mężczyzna jest oskarżony o zabójstwo Ilundila, tak jak Barbak i waldorff!
- jak to się stało, że cię oskarżyli? - Czyli to ty jesteś Prestios, uczeń zielarki!? Jak myślisz, kto mógł chcieć wrobić cię w zabójstwo? W twoim pokoju znalazłam znaleziono podejrzane liściki, "Dziś wieczorem". Możesz wyjaśnić do kogo to pisałeś i dlaczego to chowałeś w zielniku!? Chcemy znaleźć prawdziwego zabójcę, ale musisz nam w tym pomóc, mówiąc prawdę!

Kejsi zauważyła, że tiżnije krążą nad jeziorem zataczając trójkąt.

- To musza być dobre węże, dobre, dobre! - ucieszyła się. - To symbol Bieli, demony się go brzydzą! Hej!!! Waldorff, Barbak, elfie! Czekajcie, idę do was!!! - chimerka wzięła rozbieg, padła na cztery łapki, zakręciła tyłkiem jak kot przed skokiem, i wyrwała z kopyta, odbijając się od plaży i lądując na lodowym chodniku, sunąc po nim z prędkością światła i okręcając się czasem w kółko, piszcząc Hihihihi!!!! Przed samym końcem chodnika łapy się jej rozjechały i padła na placek, zsunęła się do wody z głośnym chlupotem. Wynurzyła się wesoło chichocząc.

- Płynę! - dopłynęła do łodzi pieskiem i wgramoliła się na pokład. - Nie uwierzycie, nie uwierzycie! Thomas jest ciężko ranny, ale chyba sobie poradzi, bo kazał mi wracać do was! A Astaroth znów coś knuje, miał mi pomóc, ale znikł, zamiast czuwać! potem przyszedł demon i przedstawił się jako brat Azmaera, czyli syn Astarotha! i zaatakował Kissiego! Kissi chyba ma tę księgę, ale nie chciał powiedzieć nic o niej, a nie widziałam go u niego w domu, może ją gdzieś schował! Tev tam został, może znajdzie tę księgę. Znaleźliście Icka!?

Zerknęła znowu na tiżnije.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline