Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2008, 17:12   #30
Jendker
 
Jendker's Avatar
 
Reputacja: 1 Jendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputację
Izer zaczął nerwowo krążyć w kółko.. Mina wyrażała wyraźnie niezadowolenie. No, ale kto byłby zadowolony, będąc w takiej sytuacji.
„A miało być kurwa tak pięknie. Ale jak zwykle kurwa mam jebanego pecha. Według teorii równorzędnej wymiany, jest ktoś kto ma dzięki mojemu pechowi ma niesamowite szczęście. Bogowie, dajcie mi choć pięć minut z nim sam na sam.”
Czarnoksiężnik stanął, i zebrał swoje rzeczy. Potem oparł się o drzewo i rozmarzonym wzrokiem patrzył w niebo.
-Cokolwiek by nie było idę z wami. Chciałbym jednak zauważyć, że bardzo ironicznie, tamte podziemia mogą być dla nas jedyną szansą. Uciec nie mamy szans, do obozu nie wrócimy a o otwartej walce nie wspomnę.
 
Jendker jest offline