Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2008, 19:12   #373
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Hymm, to może skoro znasz i grałaś w wampira to może lepiej byłoby stworzyć pijawkę niż sprawiać że pojawi się w sesji kolejna postać która do świata mroku ma się mocno ni jak?
Bo to już kolejny taki przypadek, że w Otwartej sesji, podkreślam, Świata Mroku pojawia się nie do końca wiadomo co, raczej luźno bądź wcale z samym systemem nie związane.

Z tym wiąze się moje pytanie, czy gramy w Świat Mroku, czy w radosną inwencję twórczą na temat?
Bo jak Nieśmiertelnego jaki ma sie jednak mocno ni jak< projekt fanowski, a nie cześć składowa systemu> tak do projektów 'wiecznego tułacza' czy magopodobnych stworzeń mam dość sceptyczne nastawienie.
Mimo wszystko WoD daje tyle możliwości kreacji postaci różnorakich i bardzo interesujących , więc czemu z tych opcji nie korzystać?

Co do mojej Bereniki- nadal brak gracza z jakim moja postać jest związana fabularnie < to chyba jakieś fatum>.
Cytat:
Do tej pory grałam głownie w wampira, dlatego też nie uważam się za speca od mechaniki( zwłaszcza Maga). Poza tym nigdy specjalnie nie przykładałam do niej wagi, ale to nie zmienia faktu, że założenia znam.
To może zanim się zabieramy za postać chcącą być Magiem należałoby coś więcej poczytać? Tak z samego szacunku dla sesji i współgra czy by nie wywoływać niepotrzebnych napięć?
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline