Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2008, 22:57   #377
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Lhianann Zobacz post
Co do elfów- jeśli przynaleźnośc chcesz określić po kształcie uszu- polecam zapoznanie się z Changelingiem, a konkretnie z Sidhe. (Changeling: The Dreaming), chodź uwierz mi, lekka modyfikacja sferą Życia i możesz mieć uszy jakie ci się żywnie za marzy...
Nie wiem jak Ty, ale ja przynależności rasowej domyśliłam się po delikatnych aluzjach zawartych w opisie bohaterki.

Cytat:
Napisał Lhianann Zobacz post
Ale skoro chcesz grać magiem lub kimś w rodzaju maga, to zapoznaj się może i z Magiem
Pisałam już, że Maga czytałam, ale widać nieuważnie czytasz cudze posty

Poza tym coś mi się zdaje, że przeważająca liczba społeczeństwa nie czyta dokładnie podręczników. Zadowala ich znajomość podstawowych zasad. Może Ty nie masz nic lepszego do roboty w wolnych chwilach, jak czytać długie ( i często niezmiernie nudne) opisy mechaniki. Ja mam udane życie towarzyskie i na dokładne studiowanie nie mam ani czasu, ani ochoty. Przeczytałam Maga i to mi wystarczy. Nie mam bladego pojęcia co to jest Sorcerer więc i z dostępem do literatury będzie trudno.

Na zakończenie mogę dodać, że przepraszam za przekręcenie nicku - nie wiedziałam jak go odmienić.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.

Ostatnio edytowane przez echidna : 10-04-2008 o 23:06.
echidna jest offline