Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2008, 07:37   #22
zbik_zbik
 
Reputacja: 1 zbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumny
Do miejsc w którym siedzieli oczekujący wszedł starzec, zdecydowanie był stary o czym świadczyła biel i długość siwych włosów, brody, wąsów. Miał na sobie zwykłą szatę, bardziej przypominającą worek niż ubranie. W ręku zaś trzymał dziwnie poskręcaną laskę. Uśmiechną się życzliwie i miłym głosem rzekł.
- Witajcie, cieszę się że przyjęliście moją propozycję, mam dla was zadanie ale jak się wczoraj wieczorem dowiedziałem musi poczekać na odpowiednią chwilę, ale mimo to mi się przydacie, przed chwilą dostałem list od przyjaciela Glada Tarenifa, prosi mnie żebym przysłał mu kilku ludzi na pomoc, nie wiem sam o co chodzi więc nic wam nie powiem, mieszka dalej północnym traktem, kilka dni drogi stąd. Proszę was, pomóżcie mu, a ja zapłacę koszta wszelkie, a potem wróćcie i wykonacie zlecenie na które was nająłem. Macie jakieś pytania? jeśli nie to ruszajcie, moi słudzy w stajniach wydadzą co zażądacie.
 
__________________
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć,
oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć.

Ostatnio edytowane przez zbik_zbik : 11-04-2008 o 15:08.
zbik_zbik jest offline