Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2008, 10:01   #380
Eperogenay
 
Eperogenay's Avatar
 
Reputacja: 1 Eperogenay nie jest za bardzo znanyEperogenay nie jest za bardzo znany
Cóż, poprosiłem o doprecyzowanie i rozwianie moich wątpliwości a rozpętała się burza. No cóż.

"Wiecie co pójdę Wam na rękę, bo już znudziły mi się dyskusje na ten temat. Post z postacią zmieniony - moce podane razem z kropkami. Zadowoleni? Ja i tak nadal uważam, że każdy ma prawo do swojej interpretacji, ale żebyście się mnie nie czepiali to zmieniłam."

"Przeczytałam Maga i to mi wystarczy. Nie mam bladego pojęcia co to jest Sorcerer więc i z dostępem do literatury będzie trudno."

Więc jednak Mag? No cóż, nie byłem pewien, bo opis wyraźnie wskazywał na tzw. hedge magician, czyli człowieka, którego moce działają (i są ograniczone) w ramach statycznej magii. Co do telekinezy, wiem gdzie się to w podręczniku znajduje, dziękuję uprzejmie, lecz sądzę, że rota tego typu to zbyt mało dla Maga by wpisywać to w rubryce umiejek, która jeśli się dobrze orientuję ma tylko trzy pola. Dlatego nie tylko ja ale i istniejący wcześniej w sesji Magowie mieliśmy tam nazwy Sfer. To mnie zmyliło całkowicie.
Wydajesz się poczuć się osaczona. Źle. Ja chciałem podyskutować i prosiłem o wyjaśnienie moich wątpliwości, mogę przeprosić najwyżej za mój styl wypowiedzi, nie za jej błędny odbiór. Przepraszam więc. I bardziej spokojnego podejścia życzę
 
Eperogenay jest offline