Wątek: Earthdawn
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2008, 15:23   #12
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Mój pierwszy system. Chlip, chlip. Jeszcze mam podręcznik kupiony w przedsprzedarzy z MAGa. Rozpada się teraz w rękach, bo przeszedł więcej niż niejedna księga magiczna leżąca u boku jakiegos martwego maga w zapomnianym Kaerze.
Chyba czas udac się do introligatora.

Sesje były non-stop. Codziennie w wakacje, cały dzień i noc. Znajomi kupowali całą masę dodatków, robiliśmy własne. Gdy wszyscy grali w Warhammera, my graliśmy w Przebudzenie Ziemi.

Kocham ten system, czuję duży sentyment do niego. Ciekawe jakby się w to dziś grało? Czy dalej byłbym zafascynowany potęgą magii (bo magia jest tu wszechobecna, bardziej chyba niż w innych grach fantasy) ?? Może kiedyś zbiorę starą ekipę i skopiemy tyłki i macki paru Horrorom.

Dygresja: Jestem miłośnikiem klimatów postapo. W cóż mógłbym zatem grać oprócz Neuro i Fallouta?? W postpogromowy-magiczny Holocaust - w EarthDawna!
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem