Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2008, 19:05   #25
zbik_zbik
 
Reputacja: 1 zbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumnyzbik_zbik ma z czego być dumny
- hihihi... - zaśmiał się starzec prawie jak małe dziecko - młodzi tylko o kasie i magii hihi... Może jeszcze służki z wami w drogę posłać? - w tym momencie wystawił język - Więc tak, ty krasnoludzie tak czy siak musisz jechać... chyba że chcesz wrócić na wisielcze wzgórze, - mówiąc to pojawił się jakiś grymas na twarzy - ale nie wspominajmy tego miejsca, nie wiem o co może mu chodzić, jest szlachcicem, młodym prawie jak ty Cliff, a skoro was już tu wezwałem to do czegoś wykorzystam jak jest okazja bo jak wspomniałem moje zadanie przeciągnęło się w czasie, o co poprosicie stajennych to wam dadzą, acha, koło drogi siedzi pewien człowiek, Rezen, weźcie go z sobą jeśli będzie chciał iść... widać się mnie boi hihihi... - i znów ten dziwny śmiech.
 
__________________
Dobry dyplomata improwizuje to, co ma powiedzieć,
oraz dokładnie przygotowuje to, co ma przemilczeć.
zbik_zbik jest offline