Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2008, 16:31   #150
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Zaufał mi! Ha, jasne. Po prostu znalazł najsłabsze ogniwo.

Spojrzałam w kierunku Nica i Izabell. Tak, im trudno zaufać, do nich trudno dotrzeć. Ale jeśli William myśli, że zdobywając we mnie sprzymierzeńca, będzie mu łatwiej, to bardzo się myli. Teraz moi towarzysze będą tylko bardziej czujni i uważni. Zobaczmy co z tego wyniknie.

Przez chwilę milczałam nie odpowiadając Williamowi. Mrużąc oczy spojrzałam głęboko w jego źrenice zastanawiając się czy będzie tym zakłopotany, czy odwróci wzrok. Zastanawiałam się czy mogę mu ufać, jak on podobno ufa mi. Ale jeszcze nie teraz, zbyt wiele mogę stracić lokując źle swoje zaufanie.

- Proszę wybaczyć jeśli pana uraziłam. Chodźmy więc do moich towarzyszy.

Nie czekając na jego reakcję ruszyła w kierunku Nica i Izabell.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline