Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2008, 18:49   #29
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Sarah właśnie znosiła po schodach ostatnią z trzech walizek. Gdy kobieta odwróciła się po płaszcz, Aleister mógł dostrzec na lewym ramieniu kolejny fragment tatuażu.
Gdybyś był tak miły – wskazała na dwie z walizek w odpowiedzi na jego propozycję pomocy.
Sama przełożyła sobie przez szyję torbę od laptopa, chwyciła trzecią walizę i ruszyła ku drzwiom.
A gdzie jedziemy?? I na jak długo?? Skoro w moim własnym domu grozi mi wielkie niebezpieczeństwo, to gdzie będzie bezpiecznie?? – ton wypowiedzi świadczył o tym, iż kobieta nie jest do końca przekonana co do konieczności opuszczenia domu.
~Mój dom to moja twierdza!! Nieprawdaż??~ dorzuciła w myślach. ~Jeśli tu nie będę bezpieczna, tu, gdzie znam wszystkie kąty… szlag.~
Cały czas zastanawiała się, co też stało się ze Spencerem.
~A było się w to wszystko pakować?? ~ pomyślała kwaśno.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny

Ostatnio edytowane przez Efcia : 13-04-2008 o 19:19.
Efcia jest offline