Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 15:45   #102
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Szkoda, że nie porozmawiała z kimkolwiek. Oczywiście, że nie musi a nawet jako introwertyk ma pełne prawo zaszyć się w dziupli - ale w związku z tym tam gdzie inni bohaterowie będą mieli zadania i rozrywki, tam trubadurka dotrze jak będzie po wszystkim. Przynajmniej na razie tak to wygląda
Poczekamy do obozu...

Dobra, ja sam zabieram się niestety dopiero za pisanie, przynajmniej wiem już kto i jak jedzie. Nie zauważyłem aby bardka chciała dogonić resztę, wręcz umyślnie spowolniła własny wyjazd, aby nie jechać z tak dużą grupą, więc zakładam, że po prostu nie zamierza do nich dobijać.

Teraz najważniejsze, proszę abyście od tej pory wątki, rozmowy, sugestie itp wrzucali najpierw w komentarze. Jest Was dużo, nie za bardzo można prowadzić rozmowy na gg, a gdy już poustalacie najważniejsze rzeczy to z czasem nie będzie już takiej potrzeby. Niech każdy w komentarzach odniesie się do tego jak jego bohater widzi lub co robi w związku z:

- podziałem na warty
- podziałem obowiązków obozowych ( konie, gotowanie itp.)
- szyk jazdy ( to znaczy kto gdzie się trzyma w grupie )
- wolne zajęcie ( co robi, po tym jak już jest najedzona a obóz przyszykowany , zakładam, że robicie postój na tyle wcześnie by jeszcze trochę odpocząć po jeździe.)

Myślę, że przebiegać to będzie mniej więcej tak: Cedryk pisze - będę wartował pierwszy, nie ruszam się koni ( itd)
na to obce - że nie zamierza wartować na innej zmianie niż pierwszej
dalsza dyskusja między postaciami zostanie zebrana i wrzucona przeze mnie jako kolejny post - w związku z tym moglibyście już zaczynać.

Mój post będzie na razie opowiadał o waszej pierwszej wspólnej ( z wyjątkami ) podróży, noclegu i porannym wyjeździe - w ciągu kilku dni się pojawi a potem będzie uzupełniony o Waszą konwersację z komentarzy.

Gdyby bardka zmieniła zdanie ( zaczęła się nudzić czy coś ) może tu zadeklarować chęć doścignięcia grupy, w przeciwnym razie zakładam, że jedzie za nimi z jakimś godzinnym opuźnieniem i bedzie obozować sama - tu interesuje mnie również opis rozbicia obozu ( namiot , ognisko - lub ich brak ) i czy jakoś wartuje, czy tylko śpi czujnym snem?

Pod koniec dnia, jesteście już na dość dzikiej trasie, nieczęsto używanej. W miejscu gdzie zdecydowaliście się rozbić płynie niewielki strumyk wody - w wąskim korycie. Woda jest słodka i zdatna do picia, jesteście w rzadkim lesie iglastym. Oczywiście lepszy opis miejsca , trasy i w ogóle już niebawem w sesji.

EDIT Ps Bardzo dziękuję wszystkim którzy szybko zabrali się za pisanie ostatnich postów. Sesja niestety trochę się rozwlekła, lecz liczę że z czasem nieco przyśpieszy, nie tracąc na jakości. Mam na myśli szczególnie Dhagara, Smoqa i Redone którzy mają ode mnie za to plusa
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 14-04-2008 o 16:00.
Eliasz jest offline