Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 15:59   #28
Zaelis
 
Zaelis's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znany
Panie Leonardzie, pan się zamknie i leży spokojnie. – poradził mu Folken obserwując spazm bólu, jaki przeszył Frolice’a. Skinął głową słysząc polecenia człowieka, jednakże ujrzawszy widok na twarzy strażnika uśmiechnął się ponuro i podszedł do niego. Położył mu rękę na ramieniu i nachylił się, by wyszeptać mu do ucha.
-Posłuchaj mnie, skurwysynu. Tknij ją tylko bez mojego pozwolenia, a obiecuję, wyrwę Ci jaja i każę je zjeść. Albo i nie wyrwę. Będę je odcinał, kawałek po kawałeczku, a potem wepchnę Ci je w usta, a gorzałką poleje ranę. – mówiąc to jedną ręką wyjął nóż i lekko nacisnął nim na jądra mężczyzny. Strażnik, choć tęgi chłop spojrzał w oczy Folkena i zląkł się. Był przyzwyczajony do wszelakiego typu morderców i psychopatów..jednakże coś w oczach tego mężczyzny jasno wskazywało na to, że ten tu nie rzuca słów na wiatr. Kiedy mężczyzna pobladł i ledwo skinął głową Folken uśmiechnął się doń szczerym, prawdziwym uśmiechem. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie te niebezpieczne błyski w jego spojrzeniu.
-No, to się rozumiemy. Ja zajmę się przesłuchaniem kobiety, będę wkrótce. Tylko kurwa dobrze jej pilnować! – warknął łowca i podszedł do rozwścieczonego Leonarda, którego słowa zostały wyraźnie zignorowane.
-No, a teraz do rzeczy. Jestem Folken Legara, Łowca Nagród, a obecnie pracuję dla kapitana straży. Heinrika. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?
 
Zaelis jest offline