Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 17:32   #103
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Korzystając z chwilowej przerwy w pracy, obce postanowiło się wypowiedzieć na dwa tematy:

Po pierwsze. Cedryku, na litość wszystkich bogów, miej ty litość dla mojej postaci

Przerażająca nieśmiałość Sol zdziwiła mnie niemiłosiernie (szczególnie, że na gg napisałam ci dwie rzeczy: "najbardziej dostrzegalna różnica jest taka, że jest w niej mniej radości" i "gdy rozmawiałeś z Yazonem ona piła wino, siedziała rozleniwiona na oknie. Ale śmiała się, żartowała i była bardziej radosna"), ale jestem w stanie to przełknąć i zmilczeć.

Natomiast nie rozumiem przewrażliwienia na punkcie swojego wyglądu. I nie akceptuję. Chyba, że przerważliwieniem nazywasz niechęć do posiadania upapranych w atramencie dłoni.

Nie piszę tego złośliwie, natomiast nie jest mi obojętne jak moją postać widzą inne postacie. Szczególnie, gdy ich wyobrażenia mają się do rzeczywistości mocno nie specjalnie. Chyba, że twój mag myśli się AŻ tak bardzo, zgodnie z twoją świadomą decyzją.


Po drugie. Kathryn nie zamierza trzymać żadnej warty Natomiast po pierwszej, a na pewno po kilku kolejnych nocach, będzie widać, że nie ma to większego znaczenia, bo półelfka śpi bardzo mało (jakieś 4 godziny) i bardzo różnie go rozkłada. Raz śpi dwie godziny podczas pierwszej warty i dwie podczas ostatniej, innym razem cztery wieczorem, a kolejnej nocy cztery przed świtem.
Generalnie będzie pomagać, ale jakby mimowolnie, przypadkiem, czasem z nudów. Na pewno jednak nie przepełnia jej duch pracy kolektywnej.

Jechać będzie mniej więcej "pośrodku" grupy, trzymając się środka traktu.

Tyle na ten moment. Czas wolny mi się skończył.

obce
całe w ukłonach
 
obce jest offline