Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2008, 21:31   #31
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
~Chyba nie ma sensu kłócić się o to, którym samochodem pojedziemy. ~ Sarah zlustrowała samochód Aleistera.
~Jak ja to wszystko wytłumaczę dziekanowi?? ~ Kobieta właściwie bezmyślnie zapakowała walizkę do wozu. Ale gdy przyszło do pakowania torby z laptopem, niemal z nabożną czcią ułożyła ją delikatnie na pozostałych bagażach, sprawdziła kilka razy, czy jest bezpieczny.
~Ciekawa jestem, jak się Spencer tłumaczy w takich sytuacjach?? ~ wróciła myślami do wizji, która ją nawiedziła przy dotknięciu kratki ze swoim adresem.
Cała ta sytuacja przestawała jej się podobać.
Wsiadła do samochodu.
A teraz po kolei. Co daje ci podstawy do twierdzenia, że grozi mi niebezpieczeństwo?? Spencer poprosił cię o pomoc?? A jak masz mu pomóc?? – Sarah starała się mówić spokojnie i bez zbędnych emocji. – Domyślam się, że ma to jakiś związek z tym dziwnym zanikiem prądu dzisiejszej nocy?? Dziwnym?? Hmmm… Mało trafne określenie. – Dodała już bardziej do siebie
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny

Ostatnio edytowane przez Efcia : 15-04-2008 o 11:41.
Efcia jest offline