Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2008, 20:59   #3
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
Haldrassis w ogniu bitwy otrzymał wiadomość telepatyczną od nieznanego nadawcy. Właśnie zmusił 2 hydraliski aby atakowały innych zergów , lecz czół bezsensowność tej walki. Nie mieli szans na wygraną. Nie w takich proporcjach sił. W tej chwili walczył jedynie o swój honor i za swoich braci. Przekaz jaki otrzymał wywołał w templariuszu mieszane uczucia. Z jednej strony nie ufał głosowi w swoim umyśle , zwłaszcza iż nie był w stanie zlokalizować jego źródła. Równie dobrze mógłby to być podstępny mózgowiec na usługach nadświadomości , chcący pozbyć się resztki Protossów naraz. Z drugiej strony nie miał zbyt wielkiego wyboru. I tak zginie , a jeśli jest choć cień nadziei na uratowanie braci to warto zaryzykować. Gdy tylko przekaz się skończył Haldrassis ruszył biegiem w stronę dowódcy zealotów , swojego przyjaciela Rass’gaa’nassa i od razu nadał w jego kierunku natarczywą wiadomość telepatyczną :
- En taro Adun przyjacielu , właśnie otrzymałem przekaz z nieznanego źródła o możliwości ocalenia. Nadawca twierdzi iż wysłał po nas statek ratunkowy i będzie za kwadrans w odległych o kilometr na zachód gwiezdnych wrotach. Jeżeli chcemy to sprawdzić to musimy się pospieszyć , bo wszyscy zginiemy tu na marne. Martwi nie pomożemy naszym braciom przetrwać , a jeśli to daje nam jakąkolwiek nadzieję na ocalenie to musimy się zbierać. Moja energia się wyczerpuję , ale mogę odrobinę spowolnić zergów. Ty bierz ludzi i zacznijcie odwrót , za moment do was dołączę , a teraz daj mi chwilę na skoncentrowanie mocy.
Oby tylko starczyło mi mocy na to... Khali wspomóż swojego sługę w chwili próby.
Po tych słowach zebrał resztę energii jaka mu została i zaczął przywoływać liczne iluzje przedstawiające zealotów , które rzuciły się chaotycznie na zastępy zergów nacierające na niedobitki jego oddziału. Po chwili otworzył oczy i zaczął liczyć uzyskane w ten sposób iluzje....
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow
Maju jest offline