Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2008, 22:38   #19
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Isabell odczekała chwilę po zakończeniu wypowiedzi Rae. Nikt żadnych pomysłów raczej już nie miał. Trzeba więc było wszystko podsumować.

- A więc... - przypomniała sobie słowa matki, że nie zaczyna się zdania od "a więc" - Podsumujmy. Dla każdego wygodne, nie wyróżniające się ubrania z wygodnego materiału, oraz eleganckie wyjściowe, dwa noże bojowe, najnowszy pistolet Bretty z dużym zapasem amunicji, mały blaster, paralizator, dobry komunikator oraz puszka gazu łzawiącego i usypiającego. Dwa samocholoty. W każdym z aut mały, nowoczesny komputer GPS z kilkoma pluskwami, miniaturowy laptop, kneble, kajdanki elektroniczne, liny, zestaw wspinaczkowy, apteczka, sprzęt do włamań, snajperka, lornetka. Dla każdego jakiś plecak plus, dla kobiet, po eleganckiej, dużej, czarnej torbie, oraz 200 dolców. Do tego prochy i kryjówka zawierająca wszystko co jest potrzebne do życia. Jedzenie, łóżka, prysznice etc. Wszystko najwyższej jakości. To chyba tyle, prawda?

Nie usłyszała żadnego sprzeciwu. Wzięła głęboki oddech i wstała. Pełnym gracji krokiem podeszła do kuli. Tuż przed dotknięciem jej powierzchni zawahała się. Nie trwało to jednak długo. Położyła czarną dłoń na czarnej, gładkiej i zimnej płaszczyźnie. Odczekała chwilę i będąc pewną, że ktoś ją słyszy, bez zbędnych wstępów zaczęła składać zamówienie. Tylko co dalej?
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 15-04-2008 o 22:51.
Odyseja jest offline