Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2008, 20:11   #113
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
- podziałem na warty
Pierwsza lub ostatnia warta, tylko i wyłącznie

Cytat:
- podziałem obowiązków obozowych ( konie, gotowanie itp.)
Jeśli widzę, że trzeba gdzieś pomóc, to pomagam. Ognisko rozpalić mogę. Ale do gotowania garnę się tylko wtedy, jeśli nikt inny nie będzie chciał tego robić, średnio mi to wychodzi.

Cytat:
- szyk jazdy ( to znaczy kto gdzie się trzyma w grupie )
Jadę na początku, ale nie sama. Zrównuję się z kimś kto akurat by jechał drugi gdybym ja jechała pierwsza Przy okazji rozmawiam z tą osobą, a także z osobami za nami, ale jak ktoś jest na szarym końcu to raczej aż do niego na pogawędkę podjeżdżać nie będę.

Cytat:
- wolne zajęcie ( co robi, po tym jak już jest najedzona a obóz przyszykowany , zakładam, że robicie postój na tyle wcześnie by jeszcze trochę odpocząć po jeździe.)
Siedzę przy ognisku i rozmawiam z tymi, którzy też tam siedzą. Może jakaś wymiana doświadczeń z podróży.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline