Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2008, 15:52   #26
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
- Dlaczego tu mieszkasz? Przecież, po twoim domu, wyglądasz na osobę, która nie jest w jakiejś ogromniej biedzie? Pewnie mieszkanie tu jest nieco upokarzające dla ciebie? - doskonale wiedział co elfka chciała mu przekazać, co musiała robić...

- Ale nadal chciałbym się dowiedzieć, ile jest dla ciebie wart ten sygnet... Jeśli chciałabyś zachować spokój, to lepiej się go pozbądź... Nie chcę dociekać, czemu nie pracujesz już dla nas i mnie to nie interesuje. Ale wierz mi, łatwo można się dowiedzieć, że masz sygnet, a Wielki Mistrz wyśle najwyżej kogoś lepszego, by ci go odebrał... Jeśli załatwimy to tu i teraz, masz większą szansę na spokojniejsze życie - zachęcił kobietę.
 
shadowdancer jest offline