Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2008, 15:55   #74
Etopiryna
 
Reputacja: 1 Etopiryna nie jest za bardzo znanyEtopiryna nie jest za bardzo znanyEtopiryna nie jest za bardzo znany
Kyle siedział w przyczepie próbując zminimalizować wysiłek i jak najbardziej oszczędzać krew krążącą w jego organizmie. W pewnym momencie patrząc na
ranną kobietę coś do niego dotarło, jak mógł to przeoczyć?!
Przebudzony Mag to nie była dobra wiadomość.. a jeżeli coś wie? Jeżeli patrząc na niego zna każdą jego myśl? Każdą tajemnice? Kyle nie mógł pozwolić na to by zdemaskował go jakiś ledwo żywy Mag. "Oby go tu nie było.." pomyślał Kyle kiedy Hank otworzył drzwi.
- Sytuacja jest nie ciekawa ale oceńcie sami. Odnalezienie teraz Księcia miasta będzie trudniejsze niż myślałem. Czy ktoś ma jakieś sugestie? - oświadczył Hank patrząc na niego i dwie kobiety.

"Kolejny raz szczęście się do mnie uśmiecha" pomyślał Kyle wychodząc na zewnątrz. Stanął za Magiem unikając z nim kontaktu wzrokowego.

- Musze was opuścić na krótką chwilę.. nie mogę ryzykować utraty panowania
nad sobą. Wrócę za jakieś 15 minut.. będę się przy okazji rozglądać za jakimiś poszlakami, znam sie na tym. - powiedział Kyle gdy stał za ranną kobietą.
Był głodny a to przeszkadzało mu w myśleniu, zwiększało ryzykow błędu, którego przecież nie może popełnić..
Poczekał chwile na jakiś odzew i unikając spojrzenia Maga pobiegł ukrywając się w cieniu na poszukiwanie samotnej ofiary bądź jakiejś parki.. Musiał mieć duże pole do działania, musiał zmusić ofiarę do stawiania oporu, uwielbiał to..
 
__________________
"W każdym z nas płynie ta sama, leniwa, czerwona rzeka."
Etopiryna jest offline